Uncategorized

Jak wynajem sprzętu wpływa na rozwój Twojej firmy? Czy komputer po leasingu się opłaca?

By 25 maja, 2022 No Comments

Wynajmując sprzęt do swojej firmy – laptop, telefon, monitor, tablet czy nawet ekspres do kawy ponosisz jedynie koszt użytkowania danego urządzenia. Opłata subskrypcji nie ma nic wspólnego z pełną wartością sprzętu, dzięki czemu umożliwiamy korzystanie z najnowszych technologii w najniższych cenach na rynku. Dodatkowo miesięczna opłata jest usługą, którą bez problemu wrzucić w koszty prowadzenia działalności.

Nie musisz inwestować dużych kwot, aby umożliwić sobie i swoim pracownikom pracę na najbardziej wydajnym sprzęcie. Zamiast tego, możesz śmiało przeznaczyć te pieniądze na rozwój firmy, a dzięki przewidywalnym miesięcznym płatnością – planować swoje działania długoterminowo.

komputer po leasingu

Wynajem, a może komputer po leasingu?

Wynajem daje Ci również swobodę w dobieraniu sprzętu do aktualnych potrzeb. Nie tylko jesteś w stanie pozwolić sobie na sprzęt znacznie droższy niż w przypadku zakupu za gotówkę, czy brania go na kredyt, ale również w przypadku zmiany liczby pracowników możesz swobodnie dobierać niezbędne urządzenia w ramach jednej prostej umowy subskrypcji. Nowy iPhone 13 Pro, MacBook z procesorem M1, do tego Apple Watch S7 – nie ma problemu! Zawrzesz umowę bez wychodzenia z domu, przechodząc minimum formalności. Wyposażenie pracownika w niezbędny do pracy sprzęt nie wiąże się już z wielkimi kosztami. Z doświadczenia również wiemy, że praca na wydajnym sprzęcie jest znacznie efektywniejsza. Niezależnie od tego czy Twoja firma jest na rynku od dawna, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w biznesie – RentUp jest rozwiązaniem dla Ciebie.

 Wynajem dopasowuje się do Twojego biznesu, oszczędzając Twoje nakłady czasowe i pieniężne, które możesz przeznaczyć na sprawy naprawdę istotne. Otrzymujesz nowy sprzęt, który jest sprawniejszy niż komputer po leasingu.

Coraz więcej producentów oraz dystrybutorów tworzy własne rozwiązania subskrypcyjne dostępne dla ich klientów biznesowych. Dobrym przykładem jest Apple, czy ASUS który uruchomił w ostatnim czasie ASUS Business Rent, dzięki któremu możesz wynająć laptopy ASUS w e-commerce jego resellerów.

Leave a Reply

Rent UP Europe Sp. z o.o.
Ul. Adama Branickiego 17 02-972 Warszawa
Tel. 602 123 102
biuro@rentup.pl