Artykuły

Zmieniamy się dla Was – dołączamy do Wesub

By 13 maja, 2021 No Comments

WeSub – grupa doradcza, która spełni oczekiwania

Czym jest gospodarka subskrypcyjna? Dlaczego ten model biznesowy tak dobrze sprawdzi się dla każdego przedsiębiorcy? Czego potrzeba, by sprawnie zarządzać firmą? Odpowiedzią na wszystkie te pytania będzie pionierska grupa doradcza WeSub, której RentUp stanie się częścią.

Eksperci do waszej dyspozycji

WeSub powstało przy współpracy ekspertów z dziedziny prawa, finansów i ekonomii. To wiedza z tych obszarów ma kluczowe znaczenie w rozwoju, zdobywaniu nowych rynków i pozyskiwaniu bezpiecznych narzędzi finansowych.

Jako Prezes Zarządu RentUP.pl niezmiernie miło mi poinformować, że dołączamy do grupy doradzającej w zakresie subskrypcji: WeSub. – mówi Maciej Zawadzki – Wierzę, że pod skrzydłami i przy udziale tak fantastycznej grupy profesjonalistów, nasz Program Rentup będzie jeszcze szybciej rozwijającym się narzędziem płatniczym w e-commerce. Osobiście cieszę się również z powierzenia mi odpowiedzialności za dział Kreatywny Wesub.

Maciej Zawadzki, prezes RentUp

Co ważne, WeSub będzie rozwijał swoje autorskie rozwiązania, które pozwolą każdemu przejść na model subskrypcji. Przedsiębiorca będzie mógł swobodnie korzystać z usług:

  • RentUp
  • KODI Tech
  • KODI Tech Suisse
  • Argan Finanse

Doradcy pomogą krok po korku zaimplementować w firmie model subskrypcyjny. Dzięki WeSub przedsiębiorca, który do tej pory produkował i sprzedawał, bądź tylko sprzedawał, będzie miał szansę zamienić swoje usługi w model subskrybcyjny dla klientów.

Ostatecznie firma korzystająca z WeSub będzie miała stałe koszty i nie będzie wykładać żądnej gotówki na potrzebny sprzęt i wyposażenie. Wszystkie informacje znajdziecie pod adresem wesub.pl.

WeSub – nowe korzyści, nowe możliwości

Wspólnie możemy sporo osiągnąć:

  • Wesprzemy całą transformację modelu biznesowego
  • Dzięki WeSub przedsiębiorca dotrze do szerszej grupy odbiorców
  • Istnieje możliwość ekspansji na rynki zagraniczne
  • Będziemy świadczyć profesjonalne doradztwo dla naszych klientów oraz dostawców

RentUp stanie się jedną z usług, z której będziecie mogli korzystać. W razie pytań, pozostajemy do waszej dyspozycji!

Leave a Reply