ArtykułyUncategorized

Święta z RentUP!

By 16 grudnia, 2020 No Comments

Być może znów głowisz się nad prezentami pod choinkę. Chcesz kupić coś praktycznego, ale zdajesz sobie sprawę, że gadżety elektroniczne szybko tracą na wartości. A może zależy ci na nagrodach dla pracowników? Ten rok należał do trudnych, dlatego warto ich docenić. Odpowiedź na wszystkie potrzeby jest jedna: nie kupuj. Wynajmuj prezent. Czy to możliwe? Załatwisz to od ręki! Dlaczego to tak ciekawa i opłacalna opcja?

Najlepsze prezenty w zasięgu ręki

Kupowanie prezentów ma to do siebie, że nie zawsze wiadomo, co drugiej stronie jest potrzebne. A przecież trudno wymienić  prezent, zwłaszcza, jeżeli kupowaliśmy go z wyprzedzeniem. Z drugiej strony, chcąc kupić dla kogoś wysokiej klasy sprzęt, na przykład laptop, smartwatch, telefon, robot sprzątający lub wymarzony termomix, trzeba wyłożyć kilka tysięcy złotych. Czy stać was na tak kosztowny upominek? Tak, jeżeli zajrzycie do Nie-Sklepu RentUp. Czekają tam na ciebie wyjątkowo atrakcyjne zestawy świąteczne, za które będziesz płacić jedną, miesięczną opłatę. 

Odnawialny prezent

Wynajmując prezent, nie tylko nie musisz wykładać dużej gotówki, ale pozbywasz się wielu problemów. Za rok wymienisz sprzęt na nowy i lepszy, dzięki czemu osoba obdarowana znów zyska! W ten sposób nie musisz się martwić o upominki dla bliskich lub pracowników przez kilka lat! Po prostu co roku wymieniasz sprzęt na nowy, lub zastępujesz go czymś innym. 

RentUp wysyła wszystko na czas, więc nie ma obawy, że coś nie dotrze na Święta. A w razie, gdyby prezent okazał się nietrafiony, nasza umowa jest elastyczna.

Takich pakietów jeszcze nie było

Świąteczne zestawy, które znajdziecie w Nie-Sklepie są naprawdę atrakcyjne. Do wybory sprzęt RTV i AGD, a także gry. Ceny zestawów zaczynają się już od 80 zł netto. W gratisie otrzymujecie wynajem sprzętu, który kosztuje nawet kilka tysięcy złotych. W ten sposób możecie obdarować nawet kilkoro bliskich, zawierając jedną umowę. Spieszcie się! 

Zajrzyjcie na https://niesklep.rentup.pl i zamawiajcie!

Leave a Reply