Jak działa nasz program?

RentUP to Fintech świadczący usługi najmu sprzętu IT w formie umowy dzierżawy. Nasz program przeznaczony jest dla firm oraz klientów prowadzących działalność gospodarczą.

Subskrypcja

Jaki sprzęt mogę subskrybować?

RentUP finansuje każdy rodzaj sprzętu IT, akcesoriów, RTV AGD czy wyposażenia biura. W zakładce „oferta” prezentujemy przykładowe kalkulacje.

Jeżeli nie znalazłeś sprzętu który Cię interesuje, wklej nam jego link do formularza kontaktowego i wyślij do nas.

Ile trwa umowa?

Standardowy okres trwania kontraktu to 12 miesięcy. W przypadku zainteresowani innym okresem przygotowujemy ofertę indywidualną.

Jaka jest forma umowy?

Przygotowujemy umowę ramową dzierżawy. Otrzymasz od nas pełna fakturę VAT co miesiąc którą wygodnie księgujesz w koszty prowadzenia działalności. RentUP jest usługą, nie zobowiązaniem

Używaj, korzystaj, wymieniaj

W jaki sposób odbywa się zawarcie umowy?

Umowę zawieramy całkowicie online. Po wybraniu przez klienta sprzętu, RentUP przygotowuje ofertę, następnie przesyła umowę. Przedmioty wysyłamy bezpośrednio na wskazany adres kurierem. Po okresie kontraktu sprzęt odbieramy również kurierem.

Czy do finansowanego sprzętu mogę dodać akcesoria?

Oczywiście, finansujemy każdy rodzaj akcesoriów, bez ceny minimalnej.

Czy mogę wymienić sprzęt w czasie trwania umowy?

Tak! Zachęcamy naszych klientów do korzystania z najnowszej technologii dostępnej na rynku, nawet w trakcie trwania umowy.

Ubezpieczenie

Na jak długo sprzęt jest ubezpieczony?

Sprzęt ubezpieczamy na okres trwania umowy.

Co wchodzi w skład programu?

Program gwarantuje ubezpieczenie na pokrycie 60% wartości zaistniałej szkody. Wartość szkody wyceniana jest przez autoryzowany serwis.

Ile wynosi składka miesięczna?

Ubezpieczenie SafeUP to tylko 30 zł doliczone do miesięcznej subskrypcji za każdy sprzęt.