ArtykułyUncategorized

Jak działa RentUp? Szybkie Q&A

By 13 kwietnia, 2021 No Comments

O wynajmowaniu sprzętu w RentUp wiecie już sporo, ale dzisiaj chcemy się skupić na tym, jak dokładnie działa ten mechanizm. To może wam się przydać, jeżeli macie z nami styczność po raz pierwszy, lub gdy nie wiecie, czy i jak wykonać pierwszy krok. Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

#1 Co mogę wynająć w nie-sklepie?

Właściwie wszystko, czego potrzebujecie dla swojego biznesu i biura. RentUp sfinansuje sprzęt IT, RTV i AGD oraz wyposażenie. Wiele ciekawych propozycji znajdziecie w pod adresem niesklep.rentup.pl, ale jeżeli czegoś wam brakuje, to koniecznie napiszcie o tym w mailu [formularz]. Postaramy się dostosować ofertę do waszych potrzeb, bo jesteśmy elastyczni!

Jeżeli do wybranego sprzętu dorzucicie dodatkowo jakieś akcesoria, one również będą finansowane. Śmiało więc komponujcie zestaw swoich marzeń.

#2 Co z umową i jakie są warunki?

Oferta RentUp kierowana jest do przedsiębiorców. To jedyny warunek, jaki musicie spełnić.

Umowa trwa najczęściej 12 miesięcy, ale spokojnie możemy przygotować dla was inny kontrakt. Naszą siłą jest to, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasza współpraca może więc trwać na przykład 24 miesiące, a w wyjątkowych sytuacjach, istnieje opcja skrócenia.

Umowa ramowa dzierżawy oznacza jednocześnie otrzymywanie od nas co miesiąc faktury VAT, którą możecie zaksięgować. To stały koszt, którego każdy biznes bardzo potrzebuje.

#3 Jak zawrzeć umowę?

Oczywiście online, w nie-sklepie w zakładce subskrypcja pojawi się oferta. Po wybraniu najlepszej opcji, wyślemy maila z linkiem, abyście dokończyli transakcję. Zarówno umowa, jak i cały proces przebiega zdalnie.

#4 Czy w trakcie trwania umowy można wymienić sprzęt?

Tak! Dlaczego? W wynajmowaniu chodzi nie tylko o stały koszt, ale także o dostęp do najnowocześniejszych technologii. A ta zmienia się z miesiąca na miesiąc, pozwalając pracować szybciej i wydajniej. Wiemy, jakie to ważne, by móc nadążać za dynamiką rynku, dlatego wymieniamy sprzęt, jeżeli uznacie, że to wasza potrzeba!

#3 Zwracanie sprzętu

Zanim zakończy się kontrakt, skontaktujemy się z wami. Jeśli będziecie chcieli zwrócić sprzęt, wyślemy kuriera, a po otrzymaniu sprzętu, oddamy kaucję na konto. Możecie jednak przedłużyć umowę na ten konkretny sprzęt, lub też wynająć całkowicie nowy! Właśnie na tym polega użytkowość i elastyczność naszej usługi.

Leave a Reply